Kontaktoni

Kontakt Info
Fiks +90 312 466 38 38
Faks +90 312 466 39 62
Celular +90 535 019 14 74
Celular +90 535 019 14 72
eMail E-mail adresa e Özel Ankara Umut Hastanesi
Website ankaraumuthastanesi.com.tr/ileti%C5%9Fim
Adresa Büklüm Sokak No:72 Çankaya/ Kavaklıdere Ankara

Ndërkombëtare Të Durueshëm Shërbimit

Özel Ankara Umut Hastanesi

Özel Ankara Umut Hastanesi

English

Rreth nesh

senaysengul@ankaraumuthastanesi.com.tr

Të tregojë më shumë Tregoni më pak

Sigurimet

ACE European Group Ltd.

+90 (212) 306 39 00
Büyükdere Cad No: 100-102 Maya AkarCenter B Blok Kat: 5 34394 Esentepe, Istanbul


Acıbadem Sigorta

+90 (216) 571 55 55
Küçükbakkalköy Mah. 2. Bayraktar Sok. No: 22 - 26 34750 Ataşehir - İstanbul


AIG Sigorta

+90 (212) 310 49 49
Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, No:109 Atakule Kat:1-7-8-13 Beşiktaş /İstanbul


Ak Sigorta

+90 (212) 393 43 00
Meclis-i Mebusan Cad. No: 67 Fındıklı/İstanbul


American Ambulance Association (AAA)

+1 (703) 610 90 18
8400 Westpark Drive Second Floor McLean, VA 22102


Anadolu Sigorta A.Ş.

+90 (850) 744 0 744
Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No:31 34805 Kavacık, İstanbul


Ankara Sigorta

+90 (212) 373 86 00
Merkez Mah.Abide-i Hürriyet Cad. No:211 , Bolkan Center, A Blok, Kat:3-4, 34381 Şişli, İstanbul


Avivasa Hayat ve Emeklilik Üyeleri

+90 (216) 326 94 40
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:12 34768 Ümraniye/İstanbul


Axa Sigorta

+90 (212) 334 24 24
Meclisi Mebusan Cad. No:15 Salıpazarı/İstanbul


Benefit Card

Birlik Hayat Sigorta Üyeleri

+90 (212) 513 84 86
Ankara Cad. No:126/B Sirkeci/İstanbul


Demir Hayat Sigorta A.Ş.

+90 (212) 288 68 51
Büyükdere Caddesi Özsezen İş Merkezi No:122/B 34394 Esentepe, İstanbul


Dr. Back-Up Kişisel Sağlık Sistemi

+90 (212) 366 03 03
Büyükdere Caddesi, Noramin İş Merkezi No: 237 C4.Bodrum K:1 No'lu Birleşik Bölüm B-3 Maslak/İstanbul


Dubai Starr Sigorta A.Ş.

+90 (216) 559 19 00
Altunizade Mah. Kısıklı Cd. Sarkuysan Ak İş Merkezi 4/B Kat 2 D 7 Üsküdar, İstanbul


Elit Acil Sağlık Sigortası

+90 (216) 538 60 00
Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Acarlar İş Merkezi No: 10 C Blok 34805 Kavacık-Beykoz, İstanbul


Eureko Sigorta

+90 (216) 400 10 00
Altunizade Mah. Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:20 34662 Üsküdar, İstanbul


Euro Center

+90 (212) 315 40 00
Şahkulu Mah. Ilk Belediye Cad. Vural Arikan Apt. No. 5D3 34342 Beyoğlu, Istanbul


Europ Asistance A.Ş.

+90 (212) 337 20 02
Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokak No:20 Kat:2 Mecidiyeköy, İstanbul


Garanti Bankası A.Ş. Memur ve Müstahdemleri Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı

+90 (212) 233 36 40
Halaskargazi Cad. No:162 K:6-7-8 34363 Şişli, İstanbul


Generali Sigorta

+90 (850) 555 55 55
Barbaros Plaza Emirhan cad. No:113 Kat: 12-13-14 Dikilitaş-Beşiktaş, İstanbul


Groupama Sigorta

+90 (212) 367 67 67
Groupama Plaza Eski Büyükdere Caddesi No:2 Maslak/İstanbul


Güneş Sigorta

+90 (212) 444 19 57
Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe-Şişli, İstanbul


HDI Sigorta

+90 (216) 600 60 00
Tatlısu Mahallesi Arif Ay Sokak HDI Sigorta Binası Ümraniye, İstanbul


ING Emeklilik Acil Tedavi Sigortası

+90 (212) 334 05 00
Olive Plaza Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi No:11 34398 Sarıyer​, İstanbul


Inter Partner Assistance (IPA)

+90 (216) 524 36 36
Kısıklı Mah. Bosna Bulvarı No.39 34760 Çamlıca, Üsküdar İstanbul/Türkiye


IPA Card

IPA Privilege Card

Işık Sigorta Acil Tedavi Sigortası

+90 (216) 633 71 00
Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi B Blok No:8 Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul


Life Partner Card

Mapfre Genel Sigorta A.Ş.

+90 (212) 334 90 00
Yenişehir Mah. Irmak Cad. No:11 Beyoğlu, İstanbul


Marm Assistance

+90 (216) 560 07 24
Grup Center İş Merkezi Mustafa Akyol Sokak No:158 Yenisehir Kurtköy, Pendik 34912 İstanbul


Ray Sigorta A.Ş.

+90 (216) 596 33 33
Fevzi Çakmak Mah. Mustafa Kemal Cad. No: 1 K: 1 Kaynarca-Pendik, İstanbul


Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı

+90 (212) 393 78 40
Kemeraltı Cad. No:46 K: 2 Tophane, İstanbul


Sompo Japan Sigorta

+90 (216) 538 60 00
Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Acarlar İş Merkezi No: 10 C Blok 34805 Kavacık-Beykoz, İstanbul


Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)

+90 (312) 207 80 00
Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA


T.C. Merkez Bankası

+90 (312) 507 50 00
İstiklal Cad. 10 Ulus 06100 Ankara


Türk Nippon Sigorta

+90 (312) 286 12 80
Kızılırmak Mah. Ufuk Ünv. Cad. Ambrosia İş Merk., No:18 Kat:8 Ofis D:61 Çukurambar, 06510 Çankaya, Ankara


Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

+90 (216) 635 35 35
TEB Kampüs C ve D Blok Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A - 7B Ümraniye 34768 İstanbul


Türkiye Halk Bankası A.Ş.

+90 (216) 503 70 70
Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4 34746 Ataşehir, İstanbul


Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.

+90 (212) 398 15 15
Sanayi Mah. Eski Büyükdere Cad. Güler Sok. No:51 Kağıthane/İstanbul


Yapı Kredi Bankası A.Ş. Mensupları Yardım ve Emekli Sandığı Vakfı

+90 (212) 244 05 73
Kemeraltı cad. Karaköy Palas No:4 Kat: 3 P.K. 34420 Karaköy, İstanbul


Zürich Sigorta A.Ş.

+90 (212) 393 16 00
Meclis-i Mebusan Caddesi, ÇBS Han 47/6 PK:34427 Fındıklı, İstanbul

Të tregojë më shumë Tregoni më pak

Komente

Nuk ka miratuar komente. Pse të mos i shtoni një të tillë?

Të tregojë më shumë Tregoni më pak

Fjalë kyçe

abdominoplasty

Abscesi

abscesi i trurit

Acetabular thyerje

Adenocarcinoma

adenoid

akromegaly

Akute Respiratore Ankth Sindromi, ARDS

alergjike rinitit, ethe Hay

Anashkalojë

angina pectoris

Anisocoria

Antalgic Ecje

aortic aneurysm

aortic regurgitation

Aortic Valve Kirurgji

aortic valve pamjaftueshmëri

aortic valve sëmundje

Aortic valve stenosis

Aortic Valve Zëvendësimin

apendiksit

Apnea E Gjumit

Apnea e verdhëzës

Arnold-Chiari malformation

arrhythmia

arteriosklerozës

Arthroplasty (protezave dhe kirurgjisë)

Arthroscopy

ASD / PFO Mbylljes

Ashensor-Reduktimi I Kirurgjisë

Atherosclerosis

atrial defekt septal

Atrioventricular Duhur Bllok

Auricle

Autoimune Hepatiti

AV Gyp Hapjen e Operacioneve të

Azoospermia

Baloon Sinuplasty

Bankart thyerje

Barkut distension

Barton thyerje

Bashkëpunëtor ligjor ramsey Hunt sindromi

Bazë Kafkës Kirurgji

behcet është sëmundje

Bel Ndërrime

Belit dhe Qafës Hernie

Bell është Paralizë

Benet Thyerje

Bërryl arthroplasty

Biceps Këputje

Bicipital tendinitis

bilanci çrregullim

Bimalleolar thyerje

blastocyst

Bllokimi I Hundës

Bosht thyerje

botox

Brachioplasty

Branchial të çarë kist

buerger sëmundje

Bulla

Bullous pemphigoid

Bunion

Bursit

Butë E Indeve Të Tumoreve

Calcaneal thyerje

Calcific tendinitis

capillary enë këputje

Cardiomyopathy

Çasje moderne për përdorimin e tanishme e teknologjisë

Catheter futur në dialysis pacientët

Catheterization

Cauda equina sindromi

Çekiç druri gishtin

Cellulitis

Cerebrale abscesi

cerebrale infarkt

Cerumen

Cholangitis

Cholecystitis

Choledocholithiasis

Cholelithiasis

Clavicle Fraktura

Clothesline lëndimet

coarctation e aortës

Coccyx thyerje

Cogan sindromi

Colles thyerje

Colonoscopy

Colorectal Kirurgji

Concha Hypertrophy

Condyle Fraktura

Conus medullaris sindromi

Cranio Maxillofacial Kirurgji

çrregullime kongjenitale

CT angiography

cubital tunelit syndrom

cyctic cistike

Danis-Weber thyerje

Delta valë-ECG

Delta valë-EEG

Dermabrasion

Dështimi I Zemrës

dhembje barku,dhimbje barku

dhimbje fyti

dhimbje gjoksi

dhimbje koke

Dhimbje të barkut

Dhimbje të nervit shiatik

Dhimbje Të Stomakut

Diabeti Kirurgji

diabeti mellitus

Diagnostifikimi dhe Trajtimi për Vesh-Hundë-Fyt Sëmundjeve

Diarre

dietë

dietist

difterisë

Disrhythmia

diverticulum

Djegien nga dielli

Dora djersitje kirurgji

Dora Kirurg

dora kirurgji

Dridhje Atrial

Ductal Tumor në situ, DCIS

Duverney thyerje

e ashpër qafë

E Karcinomës Renale

E kockave deformime kirurgji

E kockave dhe të Përbashkët Kirurgji

E kockave dhe të Përbashkët të Kancerit të Operacionit

E Kockave Zgjerime

E Komplikuar Trauma Kirurgji

e kyçit të dorës tunel

E Stomakut - Sëmundjet E Zorrëve

Eardrum dhe të Mesme Veshit Kirurgji

Echocardiography

Edemë pulmonare

Ekipi i komplikuar kirurgji ortopedike

Electrophysiological studimit

embolism

Emergjente Të Mjekësisë

Endoscopic Lacrimal Sac Kirurgji

Endoscopic Sinus Kirurgji

Endoscopy

Endourology

Endovenous Trajtim Me Lazer

Eosinophilia

Epicondyle Fraktura

Epidural compression sindromi

Epiglottitis

Epilepsia Kirurgji

Epistaxis

EPS

ERCP

Esophagogastroduodenoscopy

Estetike Me Zë Kirurgji

Eustachian Tube

EVAR

EVLA (Endovenous Lazer Ablation)

Exfoliative pezmatim i lëkurës

Fasciculation

Femur thyerje

Filler Injeksione

Flutter Atrial

Fraktura Në Shtyllën Kurrizore

Frakturë Të Legenit

Fruktoza malabsorption

Fshikëz E Tëmthit Inflamacion

Fshikëz e tëmthit polyp

Fshikëz Exstrophy

Fytyra E Kirurgjisë Estetike

Fytyrës

Fytyrës dhe Kirurgjisë Estetike të hundës

Fytyrës Estetikë

Fytyrës Fraktura E Kockave

Fytyrës Kirurgji Plastike

Galeazzi Thyerje-Ndrydhur

Gallstone

Gama Thikë Rrezatimit Kirurgji

gastrike anashkalojë

Gastrike polyp

Gastroscopy

Gërhitës

Gingivoplasty

Gjakderdhje gastrointestinale

Gjirit Assymetry

Gjirit Augmentation

Gjirit cope

gjirit implant

Gju arthroplasty

Gju dhimbje

Gju ndrydhur

Glenohumeral arthroplasty

Glenohumeral Dislocations

Globit këputje

Glomerulonephritis

Glukozë-galactose malabsorption

goditje

goiter

Gulçim

Gynecomastia

H1N1

Hapur Kirurgji Të Zemrës

Hapur Thyerje

Hashimoto është e hashiloto

Hematemesis

Hematoma

hepatiti B

hepatiti C

Herniation Disk

herniation disk

hernie

hernie inguinale

Hidhet

Hip arthroplasty

Hip Ndrydhur

Hip Protezave

Hip thyerje

Hipertensioni

Hoffman shenjë

hollim

Holter

Humbja e levizjes

Humbje të shikimit

Humbjen E Dëgjimit

Humbjen e dëgjimit tek Fëmijët

Hunda Deformime

Hunda Estetike Kirurgji Kozmetike

Hundës Pengim Kirurgji

Hundës Thyerje

Hundës trup i huaj

Hydrocele

hydrogel plagë të kujdesit

Hydronephrosis

hymen

Hyperhidrosis

hypospadias

ileus

Impingement

infective endocarditis

infeksion të traktit urinar

infeksioni i rruazë

intracranial aneurysm,truri aneurysm

Intracranial Operacionit Në Shpinë E Komplikuar

Intramedullary bastunin

Intramedullary gozhdë

invagination

Ischium thyerje

Jaki

Jashtëm fiksim

Jashtëm Rotacionit Teknikë

Jones thyerje

Junctional ritmin

Kalcium Alginate Plagë Të Kujdesit

Kallam

Kallo

Kanceri dhe Qafa Kirurgjisë

Kanceri I Gjirit

Kanceri I Lëkurës Kirurgji

Kanceri i mushkërive diagnostike dhe kirurgji

Kanceri Në Laring

kancerit të trurit

Kapaku I Kirurgjisë

kapsllëk

Kardiak dështimit

Kardiak Kalcium Të Shënuar

Kardiak scintigraphy

Kardiak Valvular Riparimin E Operacionit

Kardiologji dhe Sëmundjet e Zemrës

Kardiologji Invazive

Karotide

Keloid

Keloidalis nuchae

Këmba diabetike

Këmbë atleti

Këmbën E Protezave

Këmbën Kirurgji Heqjen

Kërthizës Hernie

kirurg plastik

Kirurgji Endoscopic Adenoids

Kirurgji Endoscopic e gjirit kirurgji

kirurgji kozmetike

Kirurgjia E Gjirit

Kirurgjia Vaskulare

Kirurgjikale Navigacion

Kirurgjisë Estetike

Kist

Kodër-Sachs deformime

Kofshë Heqjen

Koka dhe Qafa e Tumorit Kirurgji

Koka dhe Qafa Masat në Fëmijët

Kolesteroli

Kolesteroli guri

Kompjuter-të e kishin ndihmuar të Sinus në Kirurgji

Kongjestion I Hundës

Kontaktoni pezmatim i lëkurës

Koronare Angiography

Koronare Arterie Të Anashkalojë Shartim

korrozive lëndime, gurmaz

Kraharorit prizë sindromi

Kraharorit Prizë Sindromi (TOS) operacionet e

Kronike Otit

Kujdesi Për Plagën

Kupeja Sindromi

Kurrizore epidural abscesi

Kurrizore stenosis

Kyçin e këmbës arthroplasty

Kyçin e këmbës edemë

Kyçin E Këmbës Stirrup

Kyphosis

Labioplasty

lactose jotolerancës

Laparoscopic Kirurgji

Laryngectomy

Laryngocele

Laryngology

Lateral Bazë Kafkës Kirurgji

Lateral sinus thrombosis

Lauge-Hansen lëndimet

Lazer Trajtimin e Tringëllimë

Lëkura e djegur

Libër të hapur thyerje

Lidhjes

Ligamentous lëndimet

Limfadenopati

limfoma

lipoma

Liposuction

Lisfranc lëndimet

Lisfranc thyerje

Lojtar golfi është bërryl

Ludwig angina

Luxatio erecta

Maisonneuve lëndimet

Maisonneuve thyerje

majasëll

malabsorption

Malleolar thyerje

Marramendje

Mastoiditis

Mastopexy

Materiale Të Heqë

mbi pesha

Mbushëse

Mbyllur Gju

Mekanike dhimbje prapa

Mekanike qafë dhimbje

Mëlçisë Hydatid Sëmundje

Melena

mëngë të gastrectomy

Meniscus

Mentoplasty

Mëparshëm sirtar test

Mesenteric lymphadenitis

Mesor Epicondylitis

Microsurgery e sëmundjes së veshit

Microvascular Kirurgji

Midface Heqë

migrenë

minimale invazive kardiologjike

Mitral pamjaftueshmëri

Mitral stenosis

Mitral Valve

Mitral Valve Kirurgji

Mitral Valve Prolapse

Mitral Valve Zëvendësimin

Mixoma

Monteggia Thyerje-Ndrydhur

Mosha E Përparuar Kirurgji Të Zemrës

MRCP

myelopathy

Myofascial dhimbje sindromi

Myositis ossificans

Myositis ossificans progressiva

natyrore dietë

Navicular thyerje

Nën-Sy Çanta

nephrolithiasis

Nervore Fytyrës Kirurgji

Neurologic deficiti

Neurootology

Neuroradiology

Neurovascular Lëndimet

Ngjarje regjistrues

Ngjirurit e zërit

Ngjitës capsulitis

Ngrirja flluskë

Ngurtësi

Nishan Trajtimi

Një hepatit

Nocturnal dyspnea

nosebleed

Notar e veshit

obeziteti

Onkologjisë (Kanceri) Kirurgji

Operacioni Në Gju

Operacioni Në Tru

Operacioni për Trashje

operacioni vertebral kolonën

Ortopedike oncologic kirurgji

osteoarthritis

Osteochondritis dissecans

Osteomyelitis

Osteophyte

Osteoporoza

Otalgia

otic trup i huaj

Otit Akut

Otit externa

Otit media

otititis

Otology

Otology-Neurootology

Otoplasty

Otosclerosis

Pak League bërryl

Palpitation

Pankreasit

Pankreatik cysts

Papilledema

Papritur humbjen e dëgjimit

Paralizë Të Fytyrës

Paravalvular rrjedhje

Parkinson

Parotitis

Patellar Ndrydhur

Patellar Tendinitis

Pathologic fraktura

Për diagnostikimin dhe trajtimin kirurgjik të mediastinal sëmundjeve

për gripin e derrit

Përballen Me Trauma

Përbashkët Zëvendësimin

percutaneous pin

Periampullary e karcinomës

Pericarditis

Pericholecystic lëngjeve

Periferike atherectomy procedurat

Perineal Lot Rindërtim Kirurgji

Peritonitis

Peritonsillar Abscesi

Përtëritje të lëkurës dhe të Rishfaqet

peshë

pështymës gurë ose sialoliths

Pështymës Sëmundjet E Gjëndrës

Pezëm pezmatim i lëkurës

pharyngitis

Pilon Fraktura

Pjatë/vidhos

Pjesërisht Lëndimet E Kockave

Pjezë Akilit Këputje

Pjezë Këputje

Plafond thyerje

Pleural sëmundje diagnozën dhe trajtimin e operacionit

Pleural shfrim

Pllakë (të lëkurës)

Polyps Hundës

Porcellain fshikëz e tëmthit

Post-natal Esthetics

Pranga rotator lot

Pranga Rotator Tendinitis

Prapmë sirtar test

PRP Trajtimi

Pseudotumor Cerebri

Psoriasis

PTCA

Pulmonare hipertensionit

pulmonary embolism

Pustule

Qendrore kordonin sindromi

Qira test

Qumështore Teknikë

Rabdomyosarcome

Radiale styloid thyerje

Rajoni Anal Çrregullime

raynaud është fenomen

RE mëparshëm bazë kafkës kirurgji

Reduktimi I Gjirit

renale dhimbje barku

renale gur, guri në veshka

Resuscitation

retinoblastoma

Retropharyngeal abscesi

Rezistente Ndaj Hipertensionit

Rheumatic Ethe

rheumatic sëmundjet e zemrës

Rhinolight

Rhinology (hunda), të Sëmundjeve dhe të Avancuara Sinus Kirurgët

Rhinology dhe Alergji

Rhinoplasty

Rishikimi Mbresë

Ritmin

Rolando Thyerje

Rrënjë compression

rrethprerja

Rruzull

Sacral thyerje

Salter harris

Salter-Harris thyerje

Scapular Manipulim Teknikë

Schoulder arthroscopy

Scoliosis

Scoliosis dhe Protuberance

Sëmundja Crohn

sëmundja wilson

sëmundje celiac, gluten të ndjeshme enteropathy

Sëmundje koronare arterie

Sëmundje Meniere

Sëmundjet e gjirit dhe Kanceri

Sëmundjet E Mëlçisë

Sëmundjet Gastrointestinale

Sëmundjet Vaskulare

Sëmundjet Vaskulare Periferike

Sentinel Limfatike Node Biopsia në lëkurë malignancy

Septal hematoma

Septum hundës devijim

Shalë anestezi

Shenjat, simptomat dhe trajtimin e tumoreve të lëkurës

Shkurtër-krahu hendek

Shpatullat e ndrydhur

Shpinë dhe Qafë Stricture

Shpinë Kirurgji

Shpinë Operacioneve

Shytat

Sialendoscopy

Sialolithiasis

Silicon Shkumë Salcë

Siluetë Suture Teknologjisë dhe Fytyrës

Sindromi Horner

Sinjal mesatarisht electrocardiogram

Sinusit

Sinusit

Sistemi Gastrointestinal Kirurgji

Sistemi Vestibular Sëmundjeve

Sistemike Lupus Erythematosus, SLE

Smith thyerje

Spider Mënyrë Trajtimi

splenic sëmundje

Spondylitis ankylosing

Spondylosis

spondylosis,spondylolisthesis

Sprain

Spurling shenjë

Statin

stent

Stimson Teknikë

Stimuluesi kardiak

Stomaku Hernie

Stomatologji dhe Oropharynx

Stresi thyerje

Sulmi në zemër

Sup Fraktura

Supe Kirurgjinë E Protezave

Suprarenal Sëmundjet E Gjëndrës

Talus thyerje

TAVI

Të Avancuara Për Të Mbështetur Jetën

Të brendshme fiksim

të drejtë të hahet

Të gjatë-krahu hendek

Të Madhe Të Seri

Të mbyllura (endoscopic) Kirurgji

Të qafës së mitrës adenitis

Të Rritur Kirurgji Kardiovaskulare

Të Shquar Të Veshit Kirurgjia Korrigjuese

Të ushqyerit në Kujdes Intensiv

të vjella

Tendosje

Tendosje Të Muskujve

tenis bërryl

Terapia Qelizore

Tërhequr bërryl

Termike Saldim

Testi Lachman

thellë venë trombosis

Themelore oncologic reconstructive procedurat

Thithi ekzemë

thyerje

Thyerje-ndrydhur

Tiroide Kirurgji

Toksina Botulinum Injeksione

Tonsillitis

Tracheostomy

Transcatheter aortic valve implantation

Transesophageal echocardiography

Trauma

Traumatike asfiksia

Triceps Këputje

tricuspid pamjaftueshmëri

tricuspid stenosis

Trimalleolar thyerje

Tringëllimë

Trupi Contouring

Truri Angiogenesis (formimin e reja të enëve të gjakut)

truri herniation

Tumoret E Kockave

Tumoret E Shtyllës Kurrizore

Tympanoplasty

Tyroglossal kanal kist

Ulcerative kolit

Ultherapy

Ultratinguj Të Fokusuar

ushqim i shëndetshëm

VAC

Vaginale Operacionet Estetike

Vaginoplasty

valvula pulmonare pamjaftueshmëri

Valvula pulmonare stenosis

Valvular sëmundjet e zemrës

varicose venë

Varicosity Venoz dhe Sëmundjet e Sistemit të

Venoz pezëm

Ventilim Mekanik

ventricular defekt septal

Ventricular fibrillation

Ventricular tachycardia

Verdhëza

Vertebral osteomyelitis

Vertebral thyerje

Vesh Estetikë

Veshi i brendshëm infeksion

Vetull Estetikë

Volkmann ishemike contracture

Walker

Whiplash lëndimet

Wolff–Parkinson–White sindromi

Yergason test

Yndyrë Injeksion

zbaticë

Zbaticë

Zbaticë Kirurgji

Zemrës shfrim

zemrës tamponade

Zhvendosja e

Të tregojë më shumë Tregoni më pak

Reklama

E ngarkimit

Afati kohor

E ngarkimit